Kredītspējas aprēķins

Kredītspējas atskaites par Latvijas uzņēmumiem

  • Pirms ilgtermiņa līgumu parakstīšanas – jaunu partneru vai pircēju izvēles – bieži vien ir nepietiekami novērtēt tikai kompānijas risku. Izšķiroša nozīme ir kompānijas kredītstpējas izvērtēšanā. Kredītspējas aprēķins ļauj pārliecināties par varbūtību, vai potenciālais sadarbības partneris spēs pildīt savas saistības tuvāko 12 mēnešu laikā. Novērtējums tiek veidots, izmantojot specializētus algoritmus, analizējot un apkopojot datus no dažādiem finanšu iestāžu un valsts iestāžu uzturētiem reģistriem, kā rezultātā tiek radīts novērtējuma rezultāts, kas izteikts skaitliskā formā.
  • Ja meklējat iespējas strādāt ārvalstīs, ir svarīgi, ja potenciālajiem sadarbības partneriem un klientiem varat iesniegt neatkarīgu finansiālās stabilitātes vērtējumu par savu uzņēmumu

Kredītspējas atskaites par ārzemju uzņēmumiem

Kredītinformācijas Birojs ietilpst starptautiskajā Creditinfo Grupā, kas ir pārstāvēta daudzās valstīs. Tiešsaites režīmā ir iespēja saņemt informāciju no 18 valstīm. Sadarbībā ar citiem partneriem – kredītinformācijas kompānijām –, Kredītinformācijas Birojs spēj sagatavot visaptverošu un objektīvu kredītspējas informāciju faktiski par jebkuru kompāniju visā pasaulē.

После завершения vavada регистрация, игрокам открывается доступ к более чем 4500 игровым автоматам на онлайн-платформе казино.

z-library