Mana kredītvēsture

Kredītinformācijas Birojs izveidojis pakalpojumu, kas Privātpersonai dod iespēju pārliecināties par informāciju, kas par viņu atrodama Kredītinformācijas Biroja sistēmā, kā arī citos ārējos reģistros. Uzņēmumi un ārējie reģistri, kuru dati tiek iekļauti Kredītbiroja sistēmā, uzskaitīti sadaļā “Par mums –> Kredītinformācijas avoti”.

Kredītinformācijas Birojs katram klientam nodrošina bezmaksas Kredītvēstures ziņojumu divas reizes gadā, to sniedzot interneta mājas lapā www.manakreditvesture.lv vai klātienē Rīgā, Grēdu ielā 4a. Ja vēlaties savu Kredītvēsturi pārbaudīt vairāk nekā divas reizes gadā, cena par trešo un katru nākamo Kredītvēstures pieprasījumu – 6 EUR.

Saņemt informāciju klātienē var, ņemot līdzi derīgu Pasi vai personas apliecību (eID). Ja nav iespēja pārbaudīt savu informāciju mājaslapā www.manakreditvesture.lv vai saņemt pakalpojumu klātienē Rīgā, Grēdu ielā 4a, atbilstoši likumam par Kredītinformācijas birojiem 19.panta 2. daļai, Privātpersona var saņemt ziņas pa pastu, sedzot Kredītinformācijas Biroja izdevumus par pasta pakalpojumiem saskaņā ar pasta pakalpojumu sniedzēja tarifiem. Vairāk informācijas par iespēju saņemt Kredītinformāciju pa pastu mājaslapā www.manakreditvesture.lv.

Ja attēlotie dati neatbilst patiesībai vai ir kļūdaini, sazinieties ar mums un informējiet par datiem atbildīgo iestādi.

.

Finanšu vadība: padomi kazino Vavada spēlētājiem, lai saglabātu labu kredītvēsturi.