Monitorings

Monitorings dod iespēju izveidot klientu portfeli un sekot līdzi esošo klientu maksātspējas vai citām izmaiņām, kuras notiek ar Jūsu sadarbības partneriem vai klientiem, un nepieciešamības gadījumā ātri reaģēt uz tām. Monitorings attēlo visu Kredītinformācijas Biroja datu avotu aktuālo informāciju. Šī informācija tiek patstāvīgi atjaunota, tai skaitā aktuālās izmaiņas, kas tiek veiktas Uzņēmumu reģistra vestajos reģistros.

Monitorings iekļauj iespēju saņemt ziņojumus par dažādu faktoru kopumu, kas iestājies noteiktā laika periodā (faktu monitorings). Piemēram: uzņēmums nomainījis juridisko adresi, mainījusies uzņēmuma valde vai uzņēmuma darbības veids, ierosināts maksātnespējas process u.c..

Tāpat var izveidot kredītspējas monitoringu. Kredītspējas monitorings informēs Jūs tikai gadījumos, kad Jūsu klienta kredītspēja nokritīsies līdz vai zem Jūsu noteiktajam līmenim, vai tieši pretēji – pieaugs līdz līmenim, kuru Jūs uzskatāt par pietiekoši drošu, lai veiktu jaunus vai lielākus darījumus.

.

Finanšu vadība: padomi kazino Vavada spēlētājiem, lai saglabātu labu kredītvēsturi.